Çocuk ve yetişkin için profesyonel bakıcılık hizmetleri

Uzman kadromuz ile bebek, çocuk ve yetişkinler için gündüz veya yatılı güvenilir bakıcıları portföyümüzdeki elemanlardan seçip size yönlendiriyoruz. Yerli veya yabancı bakıcılarımız alanlarında uzun yıllardır deneyim kazanmış, güler yüzlü, güvenilir bir iş geçmişine sahiptir. Hizmetlerimiz tamamen Elmas Danışmanlık garantisi ile sunulmaktadır. Elmas Danışmanlık güvenirliliği ve iş ahlakını öncelik olarak benimsemektedir.

 

Bakıcı mı arıyorsunuz?

Bakıcılık hizmetlerimiz sizlerin tercihine göre yatılı ya da yarı zamanlı olabilmektedir. Detaylı bilgi için telefon numaralarımız ile bize ulaşabilir ya da internet sitemiz üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Mesaj göndermek için lütfen linki tıklayınız ve almak istediğiniz hizmetin detayları ve talepleriniz ile ilgili açıklamaları eksiksiz olarak iletiniz.

<<< Bakıcı arıyorum >>>

 

Bakıcı olarak çalışmak mı  istiyorsunuz?

Elmas Danışmanlık bakıcılık hizmetleri konusunda siz değerli bakıcılarımıza uygun iş imkanları ve fırsatları sunmaktadır. Detaylı bilgi için telefon numaralarımız ile bize ulaşabilir ya da internet sitemiz üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Mesaj göndermek için lütfen linki tıklayınız ve almak istediğiniz hizmetin detayları ve talepleriniz ile ilgili açıklamaları eksiksiz olarak iletiniz.

<<< Bakıcı olmak istiyorum >>>

 

Almanya'da bakıcı olarak çalışmak

Elmas Danışmanlık deneyimli personel kadrosu ile Almanya'da bakıcı arayanlarla bakıcılık yapmak isteyenleri bir araya getirmektedir. Hizmet almak istiyorsanız ya da Almanya'da bakıcı olarak iş imkanlarından faydalanmak istiyorsanız iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

<<< İletişime geçmek istiyorum >>>